Reference

Hodnocení našich klientů

Jana D.
Březen 2019
Velká spokojenost, vřele doporučuji Příjemné prostředí, dobrá dopravní dostupnost a snadná rezervace termínu. Oceňuji SMS připomenutí objednání den předem.
Jana F
Leden 2018
Dentální hygienistka Teresa je profesionál a velmi pečlivá. Každý prováděný krok vysvětluje a poradí jak o ústní dutinu pečovat. Získala si mou důvěru, určitě se objednám znovu.
Míša
Červen 2018
S hygienistkou Blankou jsem byla moc spokojená. Všechno vysvětlila a ukázala na záběrech z kamery a i na RTG snímku. Opravila mi i špatnou techniku čištění zubů. To bylo překvapení.
Hanka Š.
Duben 2019
Arbes+ dentální hygienu můžu doporučit všem. Lidský přístup oceňuje celá rodina. Samotný přístup hygienistek je neocenitelný, milý, ochotny, trpělivý. S radostí doporučujeme.
Petr
Únor 2019
Přístup a servis dentální hygieny je na jedničku. Systém objednávání mi také vyhovuje. Nemám, co bych vytkl. Přijdu zas!
Sovička FitLife
Červen 2018
Dlouho jsem se nikde necítila tak příjemně jako právě tady! Vynikající přístup, úžasná péče a krásné prostředí! Jinam už nejdu! Vždy už jen k úžasné Aničce! 🙂 Jsem opravdu nadšená! 🙂
Damík D.
Listopad 2018
Supeeer, milá paní hygienistka, velmi dobré rady k čištění, doporučení kartáčků a mezizubních kartáčků. Bál jsem se, už se nebojím. 🙂
Terka H.
Leden 2019
Bylo to super!!! Maminka si pochvaluje moje čistá rovnátka. 🙂
Věrka H.
Leden 2019
Příjemné prostředí, slečna vše dobře vysvětlila, s výsledkem ošetření jsem byla velmi spokojená. Našla mi i kaz, který můj zubař neviděl. Mohu všem doporučit, děkuji.
Andrea D.
Březen 2019
Děkuji za perfektní ošetření i přes můj strach, úžasný a velmi empatický přístup dentální hygienistky Teresy. Chodíme celá rodina. Doporučuji všema deseti!!!
Andy F.
Únor 2019
Perfektní ošetření, bezbolestné, krásný pocit po ošetření. Bonus navíc, jednoduché objednání s otvírací dobou, čekárna s úžasnou atmosférou a i malý dohled na děti. 🙂
Dušan D.
Duben 2019
Na Arbes+ vyjadřuji pouze sama pozitiva. Do ordinace docházíme s rodinou několik let, jsme velice spokojeni s přátelskou atmosférou, přístupem a objednáváním.