V období od 1.5.2013 do 31.7.2013 probíhala akce VZP „Zdravý život bonus 2013“, kdy VZP proplácela ošetření dentální hygieny. V rámci akce, noví klienti, kteří dosud neabsolvovali ošetření na dentální hygieně, měli možnost poznat a seznámit se s pozitivními rozdíly a pocity, které přináší toto ošetření.

Pochopili, že bez dentální hygieny není možno dlouhodobě udržet zdraví dutiny ústní a chrupu, je menší šance na zachování chrupu v pokročilém věku a pozitivní reakcí bylo i zjištění, že úsměv může vypadat čistě a zářivě. 

Pro stálé klienty bylo příjemným zjištěním, že se konečně naše největší pojišťovna zamyslela a pochopila, že dentální hygienou = prevencí čistoty dutiny ústní a jejím zdraví, se klienti vyvarují komplikovaným ošetřením a zhoršujícím se stavem chrupu, dásní, výplní, protetických prací apod., čímž finálně ušetří pacient, tak pojišťovna sama.

Pevně věříme, že tato velmi pozitivní akce ze strany pojišťovny VZP nebyla ojedinělou aktivitou a že se v budoucnosti zopakuje. Ohlas pacientů byl velmi pozitivní a věříme, že si najdou cestu k pravidelné péči v podobě dentální hygieny. Budeme společně s našimi pacienty doufat, že tento fakt brzy pochopí i další zdravotní pojišťovny, neboť když nejsou přítomny nečistoty v dutině ústní, není ani důvod, aby se zuby kazily, a aby ústa onemocněla parodontózou.

Děkujeme Všem pacientům za návštěvu, především však za péči, kterou věnují svému úsměvu a zdravým zubům.

Těšíme se na shledanou
Kolektiv Arbes+