Profesionální bělení zubů získalo v posledních letech na oblibě. Důvodů může být hned celá řada. Můžete být častý popíječ kávy, kuřák nebo mít nedostatky v zubní hygieně. Jsou ale i případy, kdy za postupné žloutnutí příliš nemůžete. Žloutnutí zubní skloviny může způsobovat také užívání některých léků, genetická výbava, ale i přirozené stárnutí. V Arbes+ dentální hygiena provádíme bezbolestné bělení zubů s okamžitými výsledky. Chcete bělit, ale váháte? Pojďme vám usnadnit rozhodování.

Jak profesionální bělení zubů probíhá?

Nejdříve přijde na řadu prohlídka dutiny ústní a zhotovení dokonalých otisků vašich zubů. Naši specialisté vám poté nechají laboratoří zhotovit těsné nosiče, které se po dobu následujících 14 dní společně se speciálním gelem postarají o bělení zubů. Pokud si u nás vyberete kombinovanou metodu bělení zubů, pak po 15 dnech absolvujete finální ordinační bělení u naší dentální hygienistky.

Mám se při bělení zubů něčeho bát?

Ne. Profesionální bělení zubů je naprosto bezpečné, šetrné a bezbolestné. Už pěknou řádku let se k účinnému bělení zubů využívá peroxid vodíku. A do dnešní doby nebyl nahlášen jediný případ, kdy by tento typ bělení chrupu jakkoliv zuby poškodil.

Máte citlivé zuby, a proto se bojíte zákrok podstoupit? Je pravda, že se u některých pacientů může přechodně při procesu bělení zubů objevit zvýšená citlivost. Jsme si toho vědomi. Bělící gely, které používáme neobsahují glycerol, konzervanty, stabilizátory ani jiné látky, které bělicí gely běžně obsahují a po dobu bělení skloviny způsobují výrazný nárust citlivosti. 

Bude můj úsměv po bělení vypadat přirozeně?

Musíme vás ubezpečit, že bílé a zářivé zuby nikdy nevypadají nepřirozeně. Že pár lidí s nepřirozenou září z úst už znáte? Nemějte obavy. Extrémně vybělené zuby, které se většinou vyskytují v úsměvech známých osobností, májí svůj původ v chybně udělaných korunkách nebo fasetách.

Musím po bělení zubů omezit kávu, čaj nebo červené víno?

Nemějte strach. O svou dvojku červeného po práci nepřijdete. S poctivou a pravidelnou údržbou chrupu si zachováte stejnou barvu bez ohledu na to, co jíte nebo popíjíte. Takže vás nečeká ani žádná zvláštní dieta. Přesto ale našim klientům v Arbes+ doporučujeme po dobré kávě nebo kvalitním víně s odstupem zuby vyčistit.

Profesionální bělení zubů v Arbes+ dentální hygiena na Praze 5

Už jste se pro bělení zubů rozhodli? Nebo snad ještě váháte? Nečekejte a kontaktujte nás. Naše dentální hygienistky vám rády zodpoví všechny dotazy a domluví termín vyšetření.

Těšíme se na vaši návštěvu v těsné blízkosti Arbesova náměstí na Smíchově, Praha 5.

Arbes+ dentální hygiena