Rádi bychom Vás informovali o možnosti čerpání příspěvku OZP na dentální hygienu. Jistě víte, že dentální hygiena je nedílnou součástí péče o Vaše orální zdraví a toto je příležitost jak efektivně využít části Vámi hrazeného zdravotního pojištění ve formě preventivního programu OZP. Preventivní program je založen na sbírání kreditů v rámci aplikace VITAKONTO.

Po zaregistrování má klient možnost získat kredity v závislosti např. na délce pojistného vztahu, péči o vlastní zdraví apod. Své kredity potom může využít jako příspěvky na preventivní programy, např. i dentální hygienu v Arbes+ dentální hygiena.

Klient má možnost kredity získávat i přesouvat mezi jednotlivými členy rodiny. Minimální příspěvek na dentální hygienu může potom být cca 240 Kč. Maximální příspěvek však není výší omezen a může dosáhnout i několika tisíc korun.

Aby klient mohl příspěvek využít, je potřeba, aby byl nejdříve registrovaný ve Vitakartě. To je možné prostřednictvím elektronické přihlášky.

Registrovaní klienti OZP mohou o příspěvek na dentální hygienu žádat prostřednictvím svého Vitakonta. 

Manuál s návodem jak se registrovat, přihlásit do systému i jak čerpat slevu z oddělení Arbes+ dentální hygiena naleznete zde

S přáním krásného úsměvu a čistých zubů
kolektiv Arbes+ dentální hygiena