Ceník

Hrazení úkonů

Podrobné informace k cenám dentální hygieny Vám podá Váš ošetřující specialista.

Výběr základních položek z ceníku dentální hygieny

Výkon Cena
Digitální snímkování RTG a OPG hrazeno ZP
Vyhodnocení snímků hrazeno ZP
Dentální hygiena 1.350-1.690 Kč
Hygienické ošetření + instruktáž – dítě 0-11 let 650 Kč
Hygienické ošetření + instruktáž – dítě 12-15 let 1.100 Kč
Fluoridace zubů 745 Kč
Ordinační bělení (120 min.) dle rozsahu a použité technologie:
3.970 – 8.490 Kč
Dentální hygiena perfect smile 5.499 Kč
Domácí bělení – celkové  (příprava, nosiče, gely) 5.410 Kč
Test DNA 3.960 Kč
Dárkový poukaz 1.690 Kč

Uvedené ceny jednotlivých zákroků dentální spojených s dentální hygienou jsou orientační. Závazná cena je stanovena lékařem dle ceníku výkonů. Podrobné informace k cenám vám podá váš ošetřující specialista. Ceník úkonů je k nahlédnutí v ordinaci.

Platby lze provádět v hotovosti nebo platební kartou. Přijímáme tyto platební karty:
MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electron, Diners Club, American Express

Promarněný termín

ArbesDentry+ dentální hygiena Vám poskytuje tu nejlepší možnou péči založenou na vysoké profesionalitě, špičkové kvalitě prováděných výkonů a jejich bezbolestném a maximálně šetrném provedení. Také se snažíme plánovat svoji práci tak, abyste nemuseli na své ošetření zbytečně čekat.

Nejčastější obtíží při ošetřování našich pacientů je nedostatek volných termínů. Proto je nám líto, když je čas plánovaných výkonů zmařen pozdě omluvenou nebo neomluvenou absencí pacienta či jeho pozdním příchodem. Z výše uvedených důvodů pacienty žádáme, aby se co nejdříve telefonicky, emailem či osobně omluvili, pokud zjistí, že se nebudou moci dostavit ke svému ošetřujícímu specialistovi v domluveném termínu. Čím dříve se omluví, tím spíše můžeme termín poskytnout jinému pacientovi a tím dříve budeme moci i Vám nabídnout náhradní termín.

Vzhledem k tomu, že nechceme snižovat kvalitu naší péče, zkracovat objednací termíny ani zvyšovat ceny ošetření zakalkulováním časových ztrát, jsme nuceni přistoupit k tomu, abychom nastavili určitá pravidla směřující k eliminaci počtu neomluvených návštěv pacientů.

Pokud se pacient opakovaně nedostaví bez včasné omluvy, tj. 48h. před naplánovaným ošetřením, bude vyřazen.  Znovu objednání bude možné po úhradě neomluvených návštěv. V případě, že se pacient opětovně bez omluvy nedostaví, další ošetření již nebude možné.

Děkujeme za pochopení a věříme, že tato pravidla akceptujete a pomůžete nám tím zkrátit čekací doby na termín a dále zkvalitňovat naši péči.