Využijte aktuální příspěvek Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) a mějte dentální hygienu zcela zdarma. Všem příchozím těhotným a čerstvým maminkám navíc nyní dáme v Arbes+ dentální hygiena speciální cenu. Na místo základní ceny 1690 Kč tak nyní zaplatíte pouze 1 470 Kč, které vám vrátí VZP!

Těhotné a čerstvé maminky do 12 měsíců od porodu

V době těhotenství a následně po dobu dalších 12 měsíců po porodu můžete vyčerpat svůj finanční příspěvek od VZP až do souhrnné výše 3 000 Kč. Například na profesionální dentální hygienu nebo balíček dentální hygieny (zubní a mezizubní kartáčky, zubní pasty, dentální nitě, ústní vody apod.).

Čerpali jste příspěvky od VZP už loni, ale ne v plné výši? Můžete i letos! V rámci téhož těhotenství je možné do 12 měsíců po porodu dočerpání do letošní částky 3 000 Kč. V případě, že byl v programu Maminka už čerpán příspěvek v roce 2019 (např. pokud jste dostaly v roce 2019 příspěvek 2 000 Kč), můžete v roce 2020 požádat o příspěvek 1 000 Kč.

Pročtěte si přehledné podmínky čerpání příspěvků VZP na preventivní programy hrazené z fondu prevence 2020.

Máte nějaké další otázky ohledně finančních příspěvků VZP, jejich čerpání nebo dentální hygieny? Neváhejte nás kontaktovat. Nebo se u nás zastavte osobně od pondělí do pátku mezi 8:00 – 20:00. Sídlíme v těsné blízkosti Arbesova náměstí na pražském Smíchově, Praha 5. Naše dentální hygienistky vám vše rády vysvětlí a s čerpáním příspěvku pomohou.

Těšíme se na vaši návštěvu Arbes+ dentální hygiena